fbpx

Trenerzy

Piotr Kobierecki

Trener UEFA ELITE YOUTH

Trener UEFA ELITE YOUTH oraz UEFA A, obecnie na kursie UEFA PRO. W wieku 19 lat debiutował na poziomie Ekstraklasy. Dwunastoletnie doświadczenie trenerski w piłce nożnej, gdzie przez większość czasu w Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa. Z większych sukcesów jako trener jest zdobycie tytułu Mistrza Polski Juniorów w latach 2016, 2016, 2017. W latach 2015/2016 oraz 2016/2017 z drużyną Legii Warszawa występował w Młodzieżowej Lidze Mistrzów. Trener wielu wychowanków grających w reprezentacji Polski, klubach Lig Europejskich oraz w Ekstraklasie.

Paweł Kwiatkowski

Trener UEFA A

Tytuł Magistra Akademii Wychowania Fizycznego Im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie, tytuł Menedżera Sportu, tytuł UEFA A w PZPN. Doświadczenie pedagogiczne, trenerskie zdobywał jako nauczyciel w szkole podstawowej,  oraz w klubach piłkarski t.j. AZS AON Rembertów (Liga Okręgowa) Warszawa, SP Polonez (U11). Aktualnie Paweł jest szkoleniowcem drużyny seniorskiej AZS ASzWoj i drużyn U8 – U10 w KS Grom Pro Warszawa. Jego minimalistyczne zwracanie uwagi na szczegóły w treningu piłkarskim przynoszą znakomite wyniki w sporcie jego podopiecznym. Zdolności interpersonalne na bardzo wysokim poziomie porozumiewania się. 

Paweł Dziuba

Trener przygotowania MOTORYCZNEGO

Tytuł Magistra Akademii Wychowania Fizycznego Im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie, tytuł zaawansowanego trenera przygotowania motorycznego w grach zespołowych w Akademii Wychowania Fizycznego Im. Jerzego Kukuczki w Katowicach, tytuł UEFA B w PZPN. Piętnastoletnie doświadczenie pedagogiczne, trenerskie konsolidował podczas pracy w szkole podstawowej i w licznych akademiach piłkarskich w Warszawie, gdzie był odpowiedzialny za harmonijny rozwój dzieci w sporcie. Obecnie szkoli młodych piłkarzy U7 – U8 w KS Grom Pro Warszawa. Paweł posiada świetne zdolności komunikacyjne, rozwiązywania konfliktów, nawiązywaniu nowych więzi treningowych trener – zawodnik. 

Robert Koterwas

Trener BRAMKARZY

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie, tytuł UEFA B w PZPN. Aktualnie na ostatnim roku Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie na specjalizacji Menedżer Sportowy, w trakcie specjalizacji UEFA Goalkeeper B. Zdobywca obszernej wiedzy sportowej, merytorycznej, praktycznej na licznych szkoleniach edukacyjnych. Robert posiada siedmioletnie doświadczenie w swojej profesji jako trener bramkarzy z dziećmi, młodzieżą i seniorami. Fach trenerski rozwijał pracując w szkółkach, klubach, akademiach t.j. SF Warszawa, UKS Rakovia Warszawa, MKS Agrykola Warszawa, PSS Legion Warszawa, Legia Soccer Schools Goalkeeper, Szkółka Bramkarska SALI 

Obecnie jest założycielem własnej Szkółki Bramkarskiej TopKeepers, a jego metodologia szkoleniowa odpowiada za szkolenie bramkarzy w AP Progres Warszawa, KS Teresin, KS Grom Pro Warszawa.