fbpx

Trenerzy

Piotr Kobierecki

Trener UEFA ELITE YOUTH

Trener UEFA ELITE YOUTH oraz UEFA A, obecnie na kursie UEFA PRO. Jako zawodnik w wieku 19 lat debiutował na poziomie Ekstraklasy. Od 12 lat trener Piłki Nożnej, przez większość czasu w Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa z którą trzykrotnie zdobył Mistrzostwo Polski juniorów w latach 2015, 2016 oraz 2017. W latach 2015/16 oraz 2016/17 z drużyną Legii Warszawa występował w Młodzieżowej Lidze Mistrzów. Trener wielu wychowanków grających w reprezentacji Polski, klubach lig europejskich oraz w Ekstraklasie.

Paweł Kwiatkowski

Trener UEFA A

Ukończył AWF w Warszawie na kierunki wychowanie fizyczne ze specjalizacją z piłki nożnej oraz piłki siatkowej. Jest instruktorem pływania oraz menedżerem sportu. Doświadczenie trenera piłki nożnej zdobywał m.in. w AZS AON     Warszawa, z którym zdobył srebrny medal AMP w roku 2013 i 2015. Był także trenerem rocznika 2008 w SP Polonez   Warszawa oraz trenerem seniorów UKS AON Rembertów (Liga Okręgowa oraz A klasa). Obecnie trenuje AZS ASzWoj   oraz naszych najmłodszych zawodników z KS GROM Targówek.

Dariusz Bajorek

Trener UEFA A +

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Wyższej Szkoły Pedagogiki Specjalnej. Swoją karierę piłkarską rozpoczął w 1981 roku, jako wychowanek Młodzieżowej grupy Legii Warszawa. Z biegiem lat pan Dariusz zasilił drużynę juniorów Legii Warszawa, z którą zdobył 3 miejsce w Mistrzostwach Polski. Występował w juniorach Legii Warszawa II, grając na poziomie III ligi. Zawodowo grał także w Delcie Warszawa i Gwardii Warszawa. Jego kariera trenerska przebiegała równie barwnie. Trener Bajorek trenował drużyny młodzieżowe Gwardii Warszawa, Delty Warszawa, Kosy Konstancin, Szkoły Footballu Wilanów, z którą osiągnął największe sukcesy takie jak: Mistrzostwo Mazowsza w prestiżowym turnieju Tymbarka i 5 miejsce w Mistrzostwach Polski, a także wiceMistrzostwo Warszawy w rozgrywkach ligowych. Kolejnym krokiem w karierze trenera było objęcie stanowiska Dyrektora Sportowego w AMP Gool, Szkole Footballu Wilanów i Kosie Konstancin, którego prezesem jest Roman Kosecki – wielokrotny Reprezentant Polski. Trener Bajorek specjalizuje się w szkoleniu dzieci i młodzieży tworząc nowoczesne systemy szkolenia w podległych mu klubach. Aktywnie uczestniczy w życiu piłkarskim biorąc udział w wielu konferencjach i sympozjach dedykowanych szkoleniu dzieci i młodzieży w Polsce. Jego kilku wychowanków gra w drużynach Legii Warszawa.

Dariusz Bajorek

Trener UEFA B

Trener klasy UEFA B specjalizacja trener bramkarzy. Były zawodnik takich drużyn jak GKP Targówek, Okęcie Warszawa i Przyszłość Włochy. Kariera trenerska od 2010r. W latach 2010-2014 i 2016-2018 II Trener Kadry Mazowsza U-16 kobiet i również trener bramkarek. 2010-2015 Trener bramkarek MUKS Praga Warszawa, 2015-2018 I Trener drużyny SF Warszawa 2005, 2017-2020 I Trener drużyny MUKS Praga U-13. Sukcesy: 3x srebrny i brązowy medal Mistrzostw Polski Kadr Wojewódzkich 2019/2020. Mistrz Ekstraligi Młodziczek z drużyna MUKS Praga Warszawa.